Botoks

Nihal Candan Beauty Center


Botoks ve Dolgu Nedir?

Yüzünüzdeki ince çizgilerin giderilmesi veya yüzünüze hacim kazandırmak için estetik dolgu uygulaması kullanılmaktadır. Yüzdeki derin kırışıklar, çökük ya da sarkık yanaklar yok olur ve doğal yüz kontürleri geri döner. Dudak dolgusu, tüm ağız ve kontürler de uyumlu bir sonuç elde edilir, gözaltı dolgusu, yüz germe, göz çevresi kırışıklığını giderilmesinde botoks ve dolgu kullanılır.

Kırışıklıklar ilk bakışta aynı gibi görünse de oluşum şekline göre farklıdırlar. Yüz mimikleriyle oluşan kırışıklıklar (alın ve göz çevresindeki) ve yerçekimi ile cildin sarkmasından ortaya çıkan kırışıklıklar (ağız çevresindeki deri kıvrımları) olarak birbirinden ayrılır. Kırışıklığın yerine ve türüne göre nişantaşı estetik ve güzellik merkezi olan Nihal Candan Beauty Center ı ziyaret edebilirsiniz.

Botoks uygulamaları, yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmek amacıyla kullanılan, kolay ve güvenilir bir yöntemdir. Botox enjeksiyonu özellikle alın, kaş çatma çizgisi, kaz ayaklarındaki ve boyundaki çizgilere enjeksion yöntemi uygulanması sonucu, kırışıklıkların açılmasında, botoks diğer sistemlerle tartışma götürmeyez bir iyileşme sağlıyor.Botoks ve dolgu fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.