Karbon Maske

Nihal Candan Beauty Center


Karbon Maske İle Tanışmaya Ne Dersiniz?

Cildimde istemediğim, beni rahatsız eden lekelerim var diyorsanız sizlere sunacağımız karbon maske tam sizlik. İstemediğiniz tüm lekelerden kurtulabileceğiniz, nemsiz dolayısıyla da kuru ciltleri arkanızda bırakacağınız, gözeneklerinizin açılıp cildinizin daha rahat nefes alabileceği karbon maske mucize gibi bir şey diyebiliriz. İçeriğinde birçok vitamini barındıran karbon maske ilk uygulamada bile gözle görülür bir şekilde etkisini ortaya koyarken sizler hala karbon maskeyi denemediyseniz artık denemek için uygun zaman değil mi?

Karbon Maske İle Lekelerinizden Kurtulun !

Özellikle yaz günlerinde maruz kaldığınız lekelerinizden nasıl kurtulacağınız konusunda sizlere yardımcı olduğumuz karbon maske, birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Karbon maske çoğunlukla yüze uygulansa da dilerseniz dekolte, el veya boyun bölgelerinize de uygulanabilmektedir. O halde lekelerinizden biran önce kurtulmaya ne dersiniz.

Karbon Maske İle Cildiniz Yepyeni Bir Görünüme Kavuşabilir!

Cildinizin altına da müdahale edebilmesi ile birçok problemin üstesinden gelmenizi sağlayacak, cildinizi yenileyen, gözenekleri açan ve nemlendiren karbon maske uygulamasını daha önce yaptırmadıysanız pişman olacaksınız. Zira hem cildinizin istenmeyen lekelerden arınması için hem de olduğundan çok daha canlı görünebilmesi için mucizevî bir etki niteliğine sahip karbon maske cildinizi adeta yepyeni bir görünüme kavuşturuyor. Öyleyse 0212 230 01 91 yada 0850 840 7 891 irtibat numarasından bizlere ulaşabileceğiniz Nihal Candan güzellik salonunda gerek karbon maske gerekse başka hizmetlerle her zaman yanınızda olacağımızı bilmelisiniz.