Ozon Tedavisi

Nihal Candan Beauty Center


Ozon Tedavisi Nedir?

Ozon tedavisi patolojik kökenli hastalıklarda tedaviye ek olarak uygulanmaktadır. Tedavi devam ederken katkı olarak sağlanan bu uygulamanın hastalıklarda yüksek oranlara ulaşan iyileştirici etkisi ile oldukça sağlıklı cilt görüntülerine kısa sürede ulaşmanız mümkündür. Tıbbi olarak kanıtlanan tedavinin asıl amacı kaybedilen hücrelerin yeniden üretilmesini sağlamaktır. Tedavi seanslar halinde uygulandığından süren tedavi seanslarına aynı düzenle gitmek daha hızlı sonuç almak için mutlaka gerekli olacaktır.

Ozon Tedavisi Hangi Hastalıklara Uygulanır?

Ozon tedavisi dolaşım sistemindeki aksaklıkların ya da yavaşlıkların neden olduğu cilt bozukluklarında, yaşlanma belirtileri olan kırışıklıklarda, selülit tedavisinde ve bunun gibi daha birçok cilt sorununda uygulanmaktadır. Tedavi ilk seanstan itibaren gözle görülür bir fark yaratmaktadır. Ama ilk seanslardan sonra devam eden seanslar zamanına ve süresine dikkat edilerek devam edilmeye çalışılmalıdır. Aksi takdirde tedavinin etkisi azalır ve kesin sonuçlara ulaşmak daha uzun sürebilir.

Ozon Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Ozon tedavisi bir süre ya da sayı belirtilebilecek seanslar halinde uygulanamaz. Bunu öğrenmek için ilk olarak kurumumuza gelerek muayene aşamasından geçmeniz gerekir. Ciltteki tahribata göre ayarlayacağımız seans sayılarımız ve sürelerimiz hakkında bilgi alır ve tedavinin sonuçlanmasının ne derece etkili olacağını uzmanlarımızdan dinleyebilirsiniz. 0212 230 01 91 numaralı hattımızdan tedavimizin içeriği ile ilgili bilgi alarak randevu ayarlamanız mümkündür. Yapılan her işlem sonrasında ciltteki farkı gözlerinizle görebileceksiniz.